Zorunlu Trafik Sigortası Limitleri Nedir?

Zorunlu trafik sigortası limitleri trafik kazası sırasında oluşan zararın türüne göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin;

  • Can kaybının olması durumunda yakınlarına ödenecek tutar ile yaralanma sırasında hastane masrafları için ödenecek tutar birbirinden farklıdır.
  • Aynı şekilde kaza sırasında sadece maddi hasarın oluşması ile de ödenecek tutar farklıdır.

Bu gibi durumlarda ödenecek limitler her sene değişkenlik göstermekle birlikte poliçenin düzenlenmesi ile ödenecek prim tutarları da değişir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →