Waves cüzdan adresi oluşturma-Lite Client

Waves cüzdan adresi oluşturma

Bounty (Ödül) Kampanyaları’na kayıt olduğunuz sırada bir form doldurmanız istenir ve bu formda, bounty kazançlarınızın yatmasını istediğiniz Erc20 cüzdan adresi ya da aşağıda anlatımını yapacağımız Waves cüzdan adresi istenmektedir. Gelin şimdi Waves cüzdan adresi oluşturma nasıl oluyormuş ona bakalım…

Waves cüzdan adresi oluşturma
Öncelikle internet tarayıcınızın adres satırına https://waveswallet.io/ yazıp, çıkan ekranda NEW ACCOUNT butonuna tıklayalım.
Waves cüzdan adresi oluşturma
Karşınıza uyarı ekranı çıkacaktır. Burada, SEEK kelimelerinin güvenli bir yerde veya ortamda saklanması gerektiği, sizden başkası haricinde kimsenin bilmemesi gerektiği, öğrenildiği takdirde hesabınızdaki paranın el değiştirebileceğini ayrıca şu an açacağınız Waves cüzdanınıza herhangi bir şekilde erişemez iseniz hesabınızı ve haliyle içindeki paranızı kurtarmanın tek yolunun SEEK kelimeleri olduğunu yeniden hatırlatıp, bu uyarıyı okuyup anladığınızı onaylamanızı istiyor.  Uyarı metninin altındaki I UNDERSTAND butonuna tıklayınız.
Karşınıza REGISTER ACCOUNT sayfası çıkacak ve bu sayfada not almanız gereken SEED kelimeleri ve Waves cüzdan adresi yer almaktadır. NAME alanına herhangi bir şey yazmak durumunda değilsiniz isterseniz nickname ya da sadece isminizi yazabilirsiniz. Bu tamamıyla sizin kararınız. PASSWORD alanına da büyük küçük harf, sayı ve simgelerden oluşan güvenli bir şifre yazmanız ve bu şifreyi alt kısma da yazıp REGISTER butonuna basmanız gerekmektedir.
Waves cüzdan adresi oluşturma
İşte Waves cüzdan adresini de almış olduk. Eğer önceki ekranda not almadı iseniz, ekranınızın sol üst köşesinde Adress: 3PE ile başlayan kısım sizin Waves cüzdan adresinizdir.
Waves Wallet – Google Play
Waves Wallet – App Store