Vakıfbank’tan 5 dakikada kredi

Vakıfbank'tan 5 dakikada kredi

Vakıfbank’tan 5 dakikada kredi alabilmek için maaş ödemenizin Vakıfbank’tan alıyor olmanız gerekmektedir. Taksitli ihtiyaç kredinizin sonucunu internet hızında öğrenebileceksiniz.

Vakıfbank’tan anında kredi’yi kimler alabilir?

Vakıfbank’tan anında kredi alabilmek için; maaşınızın Vakıfbank aracılığı ile almanız ve kredi başvurusunu Vakıfbank İnternet Bankacılığı veya Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Özel sektör çalışanlarının Vakıfbank’tan anında kredi kullanabilmeleri için; en az 6 aydır maaşlarınızı Vakıfbank aracılığı ile almaları gerekmektedir. Kamu çalışanları ve emekliler için bu koşul aranmamaktadır.

Vakıfbank’tan anında kredi ne zaman kullanılabilir?

Vakıfbank’tan anında kredi kullanmak için başvurularınızı (02:50-03:30 saatleri arası hariç) hafta sonları ve resmi tatillerde dahil olmak üzere istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Vakıfbank’tan anında kredi başvuru

İnternet Bankacılığı aracılığıyla anında kredi başvurusu

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığı’na giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

Mobil Bankacılık aracılığıyla anında kredi başvurusu

VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurularım”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli.

İnternetten Anında Kredi (Sigortalı)***

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı*** (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
30.000 TL 48 Ay % 1.29 890,31 TL 150,00 TL % 20.5951
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
**Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen faiz ve vergiler dahildir. 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 106,64 TL olup Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına dahil edilmemiştir. Kredi hayat sigortası kredi tutarına,vadesine ve müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.
***Söz konusu indirimli faiz oranı, Hayat Sigortası yapılması ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) tanımlanması koşuluyla geçerli olmaktadır.
  • Belirtilen faiz oranı, Bankamız aracılığıyla sigorta yaptırılması ve asgari bir maaş tutarında Kredili Mevduat Hesabı açılması halinde geçerli olup diğer kampanya faiz oranları için tıklayınız

İnternetten Anında Kredi (Sigortasız)

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Alınacak Ücretler (TL) Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Yıllık Faiz Oranı**
15.000 TL 48 Ay % 1.43 461,20 TL 75 TL % 23.0162
*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının % 0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden % 5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.
**Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.