Unistream Türkiye’de işlerini üç katına çıkartmayı hedefliyor

Unistream Türkiye’de işlerini üç katına çıkartmayı hedefliyor

Unistream Türkiye’deki işlerini büyütmek için planlar ortaya çıkaran Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğun ‘da bulunan lider havale ve para transferi hizmet sağlayıcıdır. Yapılan son anlaşma ile Türk Elektronik Para A.Ş, Türkiye ‘nin en büyük şehirlerinden olan İstanbul, Ankara ve Antalya’da bulunan Unistream hizmet noktası sayısını arttırdı. 2018 yılının sonlarına doğru Türkiye’ de bulunan Unistream hizmet noktalarının sayısının 7000’e ulaşması bekleniyor. Şirket olarak yüksek büyüme hızını göz önünde bulunduran Unistream yıl sonuna kadar Türkiye’deki işlerini üç katına çıkarmayı hedefliyor.

Unistream Yönetim Kurulu Başkanı Kirill Palchun 2017 yılı için Rusya-Türkiye ülkeleri arasında gerçekleşen para transferi işlem hacminin 391.6 Milyon USD ‘yi aştığını ve Türkiye ‘nin Unistream için stratejik ülkelerden biri olmaya devam ettiğini , Turk Elektronik Para A.Ş ile ortaklığını duyurmaktan memnuniyet duyduğunu aktararak, insanların güvenilir ve ekonomik para gönderme sağlayıcısına erişimini kolaylaştırmak için daha fazla yeni ortaklıklar geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

Turk Elektronik Para A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Emin Can Yılmaz ‘Unistream, Türkiye’nin en popüler para transfer hizmet sağlayıcılarından biridir. Unistream ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz ve Unistream hizmetlerinin verimliliği ve etkinliği nedeniyle müşteri sayımızın önemli ölçüde artacağından eminiz. Yakın gelecekte, Unistream  hizmet noktalarının sayısını artırmayı ve iş ağımız boyunca hizmeti ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyoruz.’

Unistream , Türkiye’ye ABD Doları ve Euro para transferi sağlar. Transfer ücreti gönderim miktarının  %0.8’ inden başlar.