UCASH token withdraw

UCASH token withdraw

Geçtiğimiz haftalarda airdrop kampanyasına katılınca hesabıma 300 UCASH  eklendi. 2FA da aktif edilince 50 UCASH daha ilave oldu. Yani toplamda bu airdrop kampanyasından 350 UCASH kazanmış olduk.  Kampanyanın bitmesi yaklaşınca herkes tokenlerını çekme telaşına düştü. Üstelik 11.02.2018 saat 21:00’da UCASH 0,4899 u görünce herkes daha da panikledi. Bu fiyata göre benim param 171 USD civarındaydı. İyi para ama gelin görün ki bugün 13.02.2018 Saat 23:44 itibariyle 43 USD civarında… Yani aradaki farkı görebiliyor musunuz?

 Şu an sadece BTC-Alpha üzerinden işlem yapılabilmektedir.  İşte bu nedenle piyasa daha da aşağılara inmeden UCASH tokenlerimizi ERC20 cüzdanımıza aktaralım. Nasıl mı? Aşağıdaki resimleri sırasıyla inceleyiniz…
  • https://portal.u.cash/account/login linkinden kayıt olduğunuz mail adresi ve şifreyi  girip BEN ROBOT DEĞİLİM kısmına tik attıktan sonra LOGIN butonuna tıklayalım.
  • Eğer 2FA yı etkinleştirdiyseniz Google Authenticator Code kısmını da doldurup onaylayın.
Ekranınızın sağ üst köşesinde yer alan Menü butonuna tıklayın…
Resimde görüldüğü gibi menüde WITHDRAW UCASH bölümü yer almaktadır. Lütfen yazının üstüne tıklayın.
Resimde gösterildiği şekilde öncelikle ERC20 token adresinizi yazınız. (Unutmayın cüzdanda ödemeyi görebilmeniz için UCASH akıllı sözleşmesi (0x92e52a1A235d9A103D970901066CE910AAceFD37) nin tanımlanması gerekir.) Daha sonra Send All Available yazılı butona basın 5 UCASH fee ücreti kesildikten sonra kalan kısım Amount (UCASH) bölümünde belirecektir. Son olarak UCASH panel şifrenizi de girdikten sonra SEND UCASH butonuna tıklayabilirsiniz.

[alert type=”warning” icon-size=”hide-icon”]Eğer SEND UCASH butonu aktiflenmiyor ise çekmek istediğiniz bakiyeyi bir üst veya alt sayıya yuvarlamanız gerekir. Yani, benim işlemi örnek alacak olursak 342,99 UCASH’i 342 olarak düzeltmem gerekti. (5 UCASH fee düştükten sonra ancak aşağı doğru yuvarlama yapma imkanım vardı.)[/alert]

UCASH token withdraw

UCASH ödeme talebi işlemini tamamlamış olduk. Uyarı sayfasında da belirtildiği gibi 3-5 gün beklememiz gerekiyor. Ama isterseniz ara ara SEND UCASH HISTORY kısmından talebinizin hangi aşamada olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Hayırlı kazançlar dilerim.