Sovren-Yeni Nesil Mobil Trade Platformu

Sovren-Yeni Nesil Mobil Trade Platformu

Sektörel bazda bir takım hareketlilikler olsa da yatırım sektörü dijitalleşme çağının gerisinde kalıyor. Bu sanırım biraz da yatırımcının geleneksel sistemden vazgeçememesinden kaynaklanıyor. Aslında yadırganacak bir durum değil.

Özel bir bankada portföy yönetmeni olarak görev yaptığım yıllarda o şubenin mevcut müşteri yapısını inceleyerek kendime uzun bir liste hazırlamıştım. Bu listeyi hazırlarken de müşterinin o zamana kadar kullandığı yatırım araçlarını, yeni ürün ve hizmetlere bakış açısını ve en önemlisi risk tercihlerini baz almıştım. Zaman içinde yaptığım birebir görüşmelerden sonra bazı kişilerin yeniliğe açık olmadığını risk içermeyen garantili yatırımı tercih ettiklerini ve kâr marjı yüksek olsa bile alternatif ürün ve hizmetleri kesinlikle denemek istemediklerini öğrendim.

Bu aşamadan sonra elimdeki mevcut listede bir takım elemeler yaptıktan sonra kalan müşterilerimi şubeye davet ettim ve hepsiyle teker teker görüşme yaparak mevcut piyasayı ve beklentiler doğrultusunda nasıl hareket edebileceğimizi belirledik. İşin garip tarafı bu görüşmeleri tamamlamamdan birkaç hafta sonra gecelik faiz oranlarında aşırı yükselmeler oldu ve ben gönül rahatlığı ile riske ve yeniliğe açık olan bu müşterilerimin portföylerini değerlendirme fırsatı buldum.

Aslında burada değinmek istediğim nokta şu: Yatırım yapmak, sadece hazine bonusu ya da devlet tahvili gibi sabit getirili yatırım araçlarını salıp-satmak değildir. Bu geçmişte de böyleydi günümüzde de böyle. Hatta günümüzde alternatif birçok yatırım aracını kullanmak mümkün. Önemli olan bu araçları bilmek, detaylıca incelemek ve görüş almaktır.

Ürün çeşitliliği arttıkça insanların kafası da karışıyor, doğru ama şunu da unutmamak gerekir ki, geçmişten günümüze hem ticaret hem de yatırım anlayışı da değişti. Hiçbir zaman sabit kalmadı. İnsanlar zamanla ticaret yapmayı da yatırım yapmayı da öğren ve kendini her geçen gün geliştirdi.

İşte şimdi günümüzün en çok konuşulan sistemi olan blockchain altyapısını kullanarak dijital piyasaya adım atmanın vakti geldi.

Ticaret-Ödeme-Ödünç Almak ve Oyun… İşte Sovren

SOVREN Nedir?

 • Ticaret uygulaması,
 • Hibrit menkul kıymetler borsası,
 • Ödünç para ve entegre cüzdan ödemeleri,
 • Kurumlar içi emanet hizmeti…

Sovren; Hisse Senetleri, Altın ve Menkul Kıymetleri içeren bir yatırım platformudur. Geleneksel çevrimiçi ticaret ve güvenlik yatırımı arasındaki uçurumu kapatmak için tasarlanan bu sistem, teknik uzmanlık düzeyine bakılmaksızın, herhangi bir tüccar için yerleşik dijital varlık sektörüne girişi kolaylaştırmak için konumlandırılmıştır.

Sovren, geleneksel varlık ve menkul kıymet alım satımı için eksiksiz bir çözüm yelpazesine sahip, dünyanın ilk servet yönetim platformudur. Bu varlıklar ve geleneksel ağ geçitleri arasında sorunsuz entegrasyon sunan, mevcut dijital varlık sektörlerinin mevcut sorunlarını çözerken, kripto benimsemesinin yararlarını kullanan kullanıcı odaklı bir çerçeve sunmaktadır.

Artifial Intelligence (AI), Makine Öğrenimi ve Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) önümüzdeki yıllarda hayatlarımızı etkileyecek. Bu teknolojiler, insan-bilgisayar yeniliğinin ön saflarında yer almaktadır ve Blockchain teknolojilerine çok daha verimli bir şekilde bağlanabilme yeteneği ile sanal kural tabanlı sistemler ile ticaret hizmetleri endüstrisini sağlama potansiyeline sahiptir.

Sovren; Güvenlik, müşteri hizmetleri ve ticaret hizmetleri için Artificial Intelligence (AI) Teknolojilerini ve Akıllı Otomasyonu kullanan bir ticaret platformu kurarak bu teknolojileri dijital varlık ticaret hizmeti endüstrisine entegre etmeyi ön planda tutmaktadır.

Sovren platformu sadece ticaret ile sınırlı kalmayıp, banka ve kredi kartı uygulamalarının kullanılabildiği, mevduat ve portföy değerlerine bağlı kalınarak kredi kullanılabileceği bir platform olacaktır.

Platformun size sağlayacağı diğer avantajları https://drive.google.com/open?id=1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8 bağlatısında yer alan teknik incelemeden öğrenebilirsiniz.

Sovren Mobil Platform

Sovren Mobil Platform

Sovren Mobil Platform

Sovren (SVRN) Token Satışı

Takım tarafından ICO tarihi konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır. Konu hakkında resmi duyuru yapıldığı anda bu bölüm güncellenecektir.

ICO başlangıç ​​tarihi
ICO bitiş tarihi
Kabul Edilen Para Birimleri
Bonus Programı
Token dağıtımı
 • % 55 – Topluluğa dağıtıldı
 • % 10 – Ödül ve Pazarlama
 • % 5 – Danışmanlar
 • % 10 – Kurucu ve Takım
 • % 20 – Rezerv
Fon tahsisi
 • % 55 – Yazılım
 • % 10 – Pazarlama
 • % 15 – Operasyonlar
 • % 5 – Yasal
 • % 15 – Sovren Ltd

Sovren Yol Haritası

Sovren Yol Haritası

Sovren İletişim Bağlantıları

Sovren projesi bounty kampanyası Bountyhive tarafından yürütülmekte olup, kampanya linki aşağıda yer almaktadır.

“Sovren-Yeni Nesil Mobil Trade Platformu” üzerine 23 yorum.

 1. Özellikle İngiltere merkezli olup ekibin finans geçmişinin olması projeye güven açısından çok önemli bir noktayı dolduruyor. Diğer yandan basında çıkan haberlere bakarsak marketing kısmı da oldukça kuvvetli. Beklentimin yüksek olduğu bir proje.

 2. Sovren, hem perakende hem de kurumsal yatırımcıların erişimine açık, düzenlenmiş bir kripto ticaret platformudur.

 3. Sovren; Yeni nesil ticaret platformu olarak sunduğu kolaylıklarla geleceği parlak bir borsa,ileri ki zamanlar da adını sıkça duyacağız.

 4. Tekelleşen borsalara her zaman karşı olduğum için kripto para piyasaları için buna benzer platformları her zaman destekliyorum. Projede iyi bir projeye benziyor, takip etmeye değer.

 5. Platformun avantajları çok fazla. İngiltere merkezli olması güven veriyor açıkçası. Platformdaki farklı avantajlar da yatırımcı çekecek türden. İncelemekte fayda var.

 6. Geleneksel çevrimiçi ticaret ve güvenlik yatırımı arasındaki uçurumu kapatmak için tasarlanmış olması ayrıca güven verici…

 7. İngiltere merkezli finans projesi olması dikkatleri üzerine çekiyor.

 8. Merakla beklediğim projelerden biri. Borsa kavramına farklı yaklaşmışlar. Başarılı olurlarsa tüm borsalar yeniden şekillenecektir.

 9. Günümüzde kripto para sektörü veya projeleri hızla büyürken, geri planda bunları destekleyen ve alt yapılarını karışlayabilecek projelere de ihtiyaçlar oluyor. İşte bu ihtiyaçları karşılayabileceğini düşündüğüm bir proje Sovren.

 10. Geleneksel bankacılık sistemini yenilikçi bir yapıyla bir araya getirmeyi hedefleyen kesinlikle yatırım yapmayı düşündüğüm projelerden birisi. Tek sıkıntı noktaları İngiliz hesap verme olayını çözmeleri. Eğer onuda başarırlarsa bence gelecekte çok iyi yerlere gelecekler.

 11. “Sovren; Hisse Senetleri, Altın ve Menkul Kıymetleri içeren bir yatırım platformudur.” değişen piyasa koşullarında geleneksel emtialar ile kripto paralar arasında hızlı ve güvenli bir geçiş oluşturması oldukça yenilikçi gözüküyor.

 12. Sovren-Yeni Nesil Mobil Trade Platformu olarak karşımıza çıkıyor. İnceleme için teşekkürler.

 13. Sovren içerdiği farklı teknolojilerle benzerlerinden ayrılan harika bir platform. Kripto para ile ilgilene herkesi çekecek özellikleri var. Hayata geçmesini dört gözle bekliyorum.

 14. Öncelikle belli başlı borsaların piyasada tekelleşmesinden ötürü çok büyük rahatsızlık duyuyorum. O yüzden kaliteli ve yatırımcıya güven veren yeni borsa oluşumlarının ortaya çıkmasını destekliyorum. Bu ve buna benzer bazı sebeplerden ötürü sovren projesini destekliyorum.

 15. İngiltere merkezli bir proje olarak birçok kişinin dikkatini çekti. Bakalım ico süreci nasıl devam edecek.

Yorumlar kapalı.