Social Wallet (Wire) online cüzdan oluşturma

Social Wallet karsilama ekrani

Merhaba arkadaşlar,

Eğer Social Wallet bounty kampanyasına katıldıysanız kazançlarınızı alabilmeniz için Wire cüzdan adresi almanız gerekecektir. Bizler adres oluşturma aşamasında bir hayli zorluk çekmiştik. Sizler de aynı sorunları yaşamayın diye aşağıda resimli olarak Social Wallet (WIRE) online cüzdan oluşturmayı anlatmaya çalışacağım.

KYC onayı olmadan Social Wallet (Wire) online cüzdan adresi alma

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]Online cüzdan adresi alma aşamasında KYC şartı bulunmuyor ancak cüzdanınızdaki wire kazançlarınızı çekebilmek için de KYC onayından geçmeniz şart. [/alert]

Social Wallet register
Öncelikle https://socialwallet.io/ adresinden üye olmanız gerekmektedir.  Ekranda istenen bilgileri yazın ve Register butonuna tıklayın.  Karşınıza aşağıdaki ekran çıkacaktır.
Social Wallet register submitted
e-mail adresine contact@socialwallet.io adresinden doğrulama linki gelmiş olmalıdır. Eğer gelen kutusunda yer almıyorsa spam klasörünü kontrol edin. Spam klasöründe yer alan doğrulama linki aktif olmayacaktır. Bu nedenle  belirttiğim mail adresini kontrol ederek spam değil olarak işaretleyin.
Social Wallet register mail onayi
Daha sonra da maili açıp, açıklama kısmında yer alan here yazısına tıklayarak hesabınızı doğrulayın.  Karşınıza login ekranı çıkacaktır. Giriş yaparak karşılama ekranına ilerleyin.
Social Wallet karsilama ekrani
Bu ekrandaki Start butonuna tıklayıp ve hesap ayarları ekranına ulaşın.
Social Wallet hesap ayarlari
İstenilen bilgileri yazın ve Next butonuna tıklayın. Karşınıza KYC ekranı çıkacaktır.
Social Wallet KYC ekrani
KYC onayı için kimlik ve adres kanıtı belgelerini jpg veya png formatında göndermeniz gerekmektedir. Buradaki amacımız  online cüzdan adresi almak olduğu için ekranın alt kısmında yer alan skip this step yazan yere tıklayarak bu adımı atlayabiliriz.
Social Wallet Deposit ekrani
Karşımıza çıkan bu ekranda da Deposit yazan yere tıkladığımızda da Wire cüzdan adresimizi almış oluruz.