QNB Finansbank karekod ile para çekme

QNB Finansbank karekod ile para çekme

QNB Finansbank  karekod uygulaması sayesinde Encard ‘ınız yanınızda olmasa bile QNB Finansbank ATM’lerinden hızlı para çekme işlemi veya para çekme, para yatırma ve kredi borcu ödeme gibi işlemleri de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız para çekebilmek için QNB Finansbank cep şubesini kullanmanız yeterli…

QNB Finansbank karekod ile nasıl işlem yapılır?

Karekod, Encard’ınız yanınızda olmadığı zaman QNB Finansbank ATM’lerinizden işlem yapmanızı sağlar. İşlemleri gerçekleştirebilmeniz için öncelikle cep şubesi uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.

Enpara.com cep şubesi’ne giriş

Enpara.com Cep Şubesi’ne giriş yapmak için önce uygulamayı akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Yükleme tamamlandıktan ekranda ilk olarak uygulamanın tanıtım ekranları belirir. Öncelikle uygulamanın tanıtım ekranlarını incelemenizi öneririz. Parmağınızı ekran üzerinde sola ve sağa doğru hareket ettirerek ekranlar arasında ileri ve geri hareket edebilirsiniz. Tanıtım ekranlarından çıkmak için her ekranda sağ üst köşede bulunan “Tanıtımı geç” veya en son ekrandaki “Kullanmaya başla” alanlarına tıklayabilirsiniz. Eğer müşterimiz değilseniz ve Cep Şube üzerinden müşteri olmak isterseniz, tanıtım ekranlarının sonundaki başvuru adımına tıklamanız ve mobil web sitemize iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

Tanıtım ekranları sonrasında ekranınızda Enpara.com mobil uygulamasının ana sayfası belirecektir. Bu ekran üzerinden sırasıyla şu işlemleri yaparak Enpara.com Cep Şubesi’ne ilk girişinizi gerçekleştirebilirsiniz:

  • Ana sayfadaki “Cep Şube giriş” alanına tıklayarak giriş ekranlarına ulaşın.
  • Karşınıza çıkan ilk ekranda Enpara.com müşteri/T.C. kimlik numaranızı ve internet şifrenizi girin ve “Giriş”e basın. Bu bilgiler Enpara.com internet şubesine girmek için kullandığınız bilgilerin aynısıdır. Daha sonraki girişlerinizde müşteri/T.C. kimlik numaranızı tekrar girmek istemezseniz “Hatırla” özelliğini aktive edebilirsiniz.
  • Son olarak Enpara.com’da kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilen güvenlik kodunu girin ve “Giriş”e basın. Güvenlik kodunuza ulaşmak için Enpara.com uygulamasından çıkıp, SMS kutunuza gidip, tekrar Enpara.com uygulamasına geri gelmeniz gerekebilir.

QNB Finansbank karekod ile para çekme

Akıllı telefonunuza cep şubesi uygulamasını yükledikten sonra artık QNB Finansbank ATM‘sinden kartsız para çekme ve diğer işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulama aşamasında aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

QNB Finansbank karekod ile para çekme