N Kolay Taksit-Aktif Bank Taksitli Alışveriş Kredisi

n kolay taksit başvurusu ve taksit ödemeleri

N Kolay Taksit; Türkiye’nin önde gelen markalarından oluşan anlaşmalı bayi ağına sunulan Online Tüketici Finansman Modeli’dir. Bayi ağı beyaz eşya, mobilya, güneş enerjisi sistemleri, eğitim, medikal, doğalgaz ile ısı ve yalıtım sektörlerinden oluşmaktadır.

N Kolay Taksit Limit ve Vade

 • Kredi limitleri kampanyalara göre değişkenlik göstermekle birlikte, anlaşmalı bayilerden 500 TL-30.000 TL arasında kredi kullanabilirsiniz.
 • Kredi vadesi 3-48 ay vadeye kadar vade farkı olmadan kullanabilirsiniz. Kampanyalara göre vade seçenekleri de değişkenlik gösterebilmektedir.

N Kolay Taksit Başvurusu

N Kolay Taksit başvurusunu iki şekilde yapabilirsiniz;

 1. Anlaşmalı bayi üzerinden başvuru: Nüfus cüzdanınız ile birlikte anlaşmalı bayilerden birine gelip, 3050’ye “TAKSİT boşluk TC Kimlik Numaranızı” yazarak SMS göndermeniz yeterlidir. Başvuru sonrasında size SMS ile kredi başvuru numarası gönderilecektir. Bu numarayı bayiye vermeniz sonrasında bayi tarafından kredi bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan sonra en kısa sürede talebiniz değerlendirilir ve olumlu sonuçlanması sonrasında da kredi sözleşmesi ve diğer evrakların imzalanması ile ürününüzü teslim edilir. Gerekli görülmesi halinde değerlendirme aşamasında sizden ek belge de istenebilir.
 2. İnternet üzerinden başvuru: Dilerseniz Aktif Bank internet sitesi üzerindeki  N Kolay Taksit Başvuru adımından da ön başvuru yapabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden yapacağınız başvuru sırasında TC Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girmeniz gerekmektedir. Başvuru sonrasında, belirtmiş olduğunuz cep telefonuna başvuru numaranız SMS ile gönderilecektir. Bu başvuru numarasını işlem yapmak istediğiniz anlaşmalı bayiye vererek kredi başvuru adımlarını tamamlayabilirsiniz.

[alert type=”warning” icon-size=”hide-icon”]

N Kolay Taksit Ödemeleri

Yıllık Toplam Faiz Maliyeti Tablosu 
Kredi Tutarı ​​Vade ​​(Ay) Faiz Oranı*** Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Yıllık Toplam Maliyet
10.000 TL 12 1,70​​% 947,92 TL 50 TL 28,6532%
10.000 TL​ 24 1,70% 531,11 TL 50 TL 28,0892%
10.000 TL​ 36 1,70% 394,85 TL 50 TL​​ 27,8920%
10.000 TL​ 48​ ​1,70% 328,68 TL​ 50 TL​ ​27,7944%

N Kolay Taksit ödemelerinizi;​

 • Tüm PTT şubelerinden 2 TL masraf ödeyerek yapabilirsiniz. Kredi yatırma işlemi yapacağınızı belirterek, gişedeki yetkiliye TC Kimlik Numaranızı, başvuru numaranızı ya da müşteri numaranızı belirtmeniz yeterlidir.
 • Tüm PTT Matiklerinden TC Kimlik Numaranız ile Aktif Bank’taki IBAN Numaranıza ÜCRETSİZ olarak yatırabilirsiniz.
 • Herhangi bir bankadan Aktif Bank IBAN Numaranıza EFT yapabilirsiniz. Bu işlem için her banka farklı işlem masrafı almaktadır.
 • VakıfBank ATM’lerinden maksimum 6 TL’ye kadar TC Kimlik Numaranız ile Aktif Bank’taki IBAN Numaranıza kartsız para yatırabilirsiniz.
 • Akbank ATM’lerinden de maksimum 3 TL’ye kadar kartsız işlem gerçekleştirebilirsiniz.
 • Anlaşmalı UPT bayilerine Nüfus Cüzdanınız ile giderek ücretsiz olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.​

[/alert]

[alert type=”danger” icon-size=”hide-icon”]

N Kolay Taksit Yapılandırma ve Değişiklik Talepleri

Krediniz için erken kapama, ara ödeme, erteleme, iptal, ödeme tarihi değişikliği ve vade değişikliğini için gerekli koşullara bağlı olacak doğrultuda  0850 724 30 50 nolu telefondan Aktif Bank Müşteri Destek Hattını aramanız ve talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

[/alert]

“N Kolay Taksit-Aktif Bank Taksitli Alışveriş Kredisi” üzerine 2 yorum.

 1. merhabalar. aktşf bank ile anlaşmalı mağazalar hangilerideri. ben bulamadım ?bilgi verirseniz sevinirim

  1. Merhaba Mustafa Bey,

   Aktifbank’ın kampanya duyuruları sayfasında, hangi markaların bayileri ile anlaşma yapılmış ise belirtiliyor. Fakat, 2018 yılı için aktif kampanya bilgisine ben de ulaşamadım. Net bir bilgi aldığım takdirde yine bu yazım üzerinden sizlerle paylaşacağım.

   Saygılar.

Yorumlar kapalı.