Kredim Akbank’ta İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredim Akbank’ta kampanyası ile her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bu kampanya dahilinde onaylanan kredilerinizin taksitlerini 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu kampanya’dan faydalanmak için son gün 31 Mart 2016 tarihidir.

Kredim Akbank’ta kredi başvurusunu, Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi üzerinden, Akbank Direkt veya Akbank Mobil üzerinden ya da kredi başvuru evrakları ile birlikte size en yakın Akbank şubeleri üzerinden yapabilirsiniz.

Kredim Akbank’ta ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 15.000 TL ve üzerinde yapılacak başvurular için aşağıda belirtilen evraklar ile birlikte en yakın Akbank Şubesine gidilmesi gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,
  • Adresin teyit edilmesi amacıyla adınıza kayıtlı bir kredi kartı ekstresi ya da son 3 aya ait fatura,
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaşlarını Akbank üzerinden alan müşterilerin evrak getirmesi gerekmemektedir.)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi ( Bu döküm edevlet şifresi ile internet üzerinden temin edilebilir)

Kredim Akbank’ta kampanyası dahilinde 5.000 TL lık 36 ay vadeli %1.25 faizli kredinin aylık taksit tutarı 180,76 TL olup, 25 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu kredi için toplamda 6.507,43 TL borçlanmış olacaksınız.