Kaasy ico incelemesi

Kaasy ico incelemesi

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz yapay zeka; bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolünde olan robotun çeşitli faaliyetleri canlılara benze şekilde yerine getirme becerisidir. Yapay zeka çalışmaları çoğunlukla insanların düşünme becerilerini analiz eder. Kısaca yapay zeka, bilgisayar ya da bilgisayar kontrolündeki robotun insan gibi düşünerek mevcut görevleri yerine getirmesini sağlar. Yapay zeka, birçok veriyi gözden geçirip analiz eder ve en uygun olanı işleme koyar.

Kaasy platformu da yapay zeka teknolojisini kullanarak daha hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem yapılabilmesini amaçlamaktadır. Projede hem blockchain altyapısı hem de yapay zeka teknolojisi kullanılacaktır.

Günümüzde kripto para madenciliği için binlerce bilgisayar sistemi kullanılıyor. Fakat ne GPU’lar ne de diğer bileşenler bu işlem için tasarlanmadı. Bu nedenle de mevcut sistemler verimli bir şekilde kullanılamamaktadır. İşte bu aşamada Kaasy devreye girecektir. Yapay zeka teknolojisi ile yeni makine becerileri ve veri kümeleri oluşturulacak ve bunların yeniden kullanılabilirliği içinde verileri optimize ederek depolayacak. Sistemi daha iyi anlayabilmek için mevcut uygulamaları inceleyebilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse;

 • Kullanıcı sorularını cevaplayan Oracle tipi yapay zeka,
 • Metni konuşmaya, konuşmayı da metne çeviren otomatik çeviri,
 • Teşhis ve tedavi planlarının iyileştirilmesi için tıbbi analiz ve medya işleme,
 • Yapay zeka tabanlı belge analizi

gibi…

Kaas Token Hakkında Bilgi

KAAS token şuan için Ethereum altyapısını kullanmaktadır. Q3 2019’da kendi blockchain ağlarının başlatılması sonrasında da yeni paralarla değiş tokuş işlemi gerçekleştirilecektir.

 • 1 KAAS = 0.1 EUR
 • 1 ETH = 1945 KAAS
 • Toplam arz: 400.000.000 adet
 • İco satışı için ayrılan: 100.000.000 adet
 • Minimum yatırım miktarı: 0.1 ETH
 • Maksimum yatırım miktarı: 500 ETH

Token Satışı 1 Eylül 2018-15 Kasım 2018 tarihleri arasında yapılacak olup hardcap miktarı 30.000.000 EUR olarak belirlenmiştir. Ödemeler sadece ETH olarak kabul edilmektedir. İsterseniz token satışlarını https://etherscan.io/address/0x714c1ef3854591d4118bd6887d4740bc4d5f5412 linkinden takip edebilirsiniz.

KAAS Token Dağılımı

KAAS Token Dağılımı

KAASY Yol Haritası

Kaasy Takım

Kaasy ekibi, yapay zeka teknolojileri konusunda uzman programcı, yazılım mühendisleri, araştırma uzmanları ve yetenekli danışmanlardan oluşmaktadır.

Sabin Simionescu – CEO / Cofounder
Marius Morra – CSO / Cofounder
Anton Deliamure – Cofounder and Developer
Emy Plescan – AI Researcher/Cofounder
David Buga – CTO
Robert Bădiță – Developer
Cătălin Clipea – Mining consultant
Daniela Schiopu – Data processing specialist
Diana Tudor – IT Infrastructure Analyst
Paul Achim – Marketing Manager
Alexandru Vlaicu – QA Software Engineer
Sorin Nistor – Researcher (Computer Science)
Marius Gulie – Developer

Kaasy Danışmanlar

Andrei Popescu
Timothy M. Grant
Alexandru Rădulescu
Christopher Franko
Ovidiu Toma
Satadru Chique
Răzvan “Spiry” Păun

Kaasy Beceri Ödülü

Bir kullanıcı tarafından sisteme öğretilen bir beceri daha sonradan kullanılırsa, bu kullanıcı beceri ödülü kazanacaktır. Buna bağlı olarak da Kaasy sisteminde bir şey çalıştırmak isteyen bir başka kullanıcı da işlem gereksinimleri için ücret ödemek durumunda kalacaktır. Ayrıca Kaasy marka elçilerine, getirmiş oldukları tutarlara bağlı olarak %4-10 arasında gelir elde edebilme şansı da tanımaktadır.

Sonuç olarak;

KAASY projesi, teknolojinin daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Yapay zeka teknoloji ile yapılabilecek uygulamalar, birçok alanda işlerinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır. Bu uygulamalar sadece şirketler için değil bireyler için de fayda sağlayacak durumda olacaktır. Ayrıca platform uygulamaların, şirketler tarafından tekelleştirilmesini de önleyecektir.  Proje hakkında benim aktarabileceğim bilgiler şimdilik bu kadar. Daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda yer alan sosyal ağ hesaplarından veya diğer iletişim kanallarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

NOT: Değişen piyasa koşulları nedeniyle birçok proje ICO sürecini uzatma kararı almaktadır. Lütfen projedeki süreci öğrenmek için Telegram kanalını takip ediniz. 

Kaasy İletişim Bilgileri

Bounty Kampanyası: bountyhive.io/join/Kaasy
Bountyhive Kullanıcı ID: trhomeagent
Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1060346

“Kaasy ico incelemesi” üzerine 8 yorum.

 1. Yakın gelecekte yapay zeka tabanlı blockchain projelerinin adından çok söz ettireceğini düşünüyorum. Kaasy ilk sıralarda yer alabilir.

 2. Yapay zeka projeleri artık iyice blockchain ile entegre olma yolunda.
  Bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum.

 3. Yapay zeka teknolojisinin farklı bir alanda kullanımı, KaasyAI teknolojik altyapısı ile ön plana çıkıyor. Elinize sağlık bence gayet başarılı olacaktır.

 4. Yapay zeka alanında iddaalı bir proje. Daha önceden bu tarz projeler var. Geleceğe yatırım yapıyorlar. Bence gayet başarılı olacaktır. Tabi kısa vadeli düşünmemek lazım. Bu arada emeğine sağlık makale çok iyi olmuş.

 5. blockchain tabanlı yapay zeka projelerinden bir tanesi. Diğer projeler yanında şansı ne olur bilmiyorum ama çalışıp yol haritalarına uyarlarsa önleri açık gibi duruyor.

 6. yapay zeka başlı başına ekstrem bir konu, block chain içerisinde mükemmel bir hal alabilir.
  sisteme kazandırılan beceri, daha sonra kullanılması halinde onu sisteme kazandırana beceri puanı kazandıracağı için insanları buna teşvik eden eğlenceli bir yarışın içerisine sokabilir.

 7. Bilgilendirme için teşekkürler. Gerçekten kaliteli bir projeye benziyor.

Yorumlar kapalı.