Ingbank mini kredi fırsatını kaçırmayın.

Ingbank mini kredi fırsatını kaçırmayın.

Sadece 1,84 faiz oranıyla 5.000.-TL’ya kadarki ihtiyaçlarınız için Ingbank mini ihtiyaç kredisi seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Ingbank ihtiyaç kredisi ile düşük faizli, düşük masraflı ve artan taksitli kredi seçenekleriyle kredi kullanma ayrıcalığını kaçırmayın. Tek yapmanız gereken, tercih ettiğiniz kredi seçeneğini belirlemek ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurmaktır. Başvurunuz hakkında Şube Personeli tarafından aranılarak ya da cep telefonunuza gönderilen mesaj ile en kısa süre içerisinde bilgilendirileceksiniz.

Ingbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi 

20 bin TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1,59’dan başlayan faiz oranları ile İhtiyaç Kredi’nizi hemen kullanın.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Başvuru için tıklayınız

Ingbank Düşük Masraflı İhtiyaç Kredisi 

99 TL dosya masraflı İhtiyaç Kredisi ile 100 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Düşük Masraflı İhtiyaç Kredisi Başvuru için tıklayınız

Ingbank Mini Kredi 

Sadece %0,37 faiz ile 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Mini Kredi fırsatını kaçırmayın.

Ingbank Mini Kredi Başvuru için tıklayınız

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →