ING Bank İhtiyaç Kredisi Hakkında Genel Bilgi

İng Bank borcuna sadık müşterileri için çok cazip oran ve avantajlar ile ihtiyaç kredi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Özellikle de kredi notu 1700 ve üzeri olan müşterilerine % 1,49 oranında kredi faiz oranı ile kredi onayı vermektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanya Koşulları

KKB Risk Raporuna göre skor puanı 1700 puan üzeri olan müşterilerine 100 bin TL ye kadar 36 ay vadede %1,49 faiz oranı ile kredi kullandırmakta ve kredi tahsis ücreti olarak da kredi tutarının %0,5 ini almaktadır.

ING Bank üzerinden Findeks Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi Risk Raporunda, tüm bankalardan kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarının limitleri, mevcut risk toplamları ve ödeme performansları yer almaktadır. Raporda genel toplamın yanında çalıştığınız finansal kurum bazında da listeleme yapılmaktadır.

Findeks Risk Raporu‘nu İng Bank üzerinden almak için öncelikle, İnternet Şubesine şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Başvurular menüsü üzerinden Findeks Risk Raporu adımı seçilir. Dilerseniz bu işlemi İng Bank Cep Şube üzerinden de yapabilirsiniz. Burada da Findeks Risk Raporu menüsünü seçerek işleminizi sonuçlandırabilirsiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Aşağıda yer alan kredi maliyet tablosunda da görüldüğü gibi 10 bin TL lık 36 ay vadeli %1,49 ile kullandırılan bir kredide, kredi tahsis ücreti kredi limitinin %0,5 ‘i olan 50 TL , kredi taksidi 379 TL  olarak hesaplanmıştır. Yıllık maliyet faiz oranına tüm vergi ve faizler dahil, sigorta masrafı hariçtir. Mevcut kredi vade sonunda 13.647,60TL olarak ödenmektedir. 

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı
Aylık Taksit Tutarı
Kredi Tahsis Ücreti
Aylık Toplam Maliyet Oranı
Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 TL
36 AY
%1,49
379 TL
50 TL
%1,8188
%24,1464

Yorumlar kapalı.