Garantili Gelecek Hesabı

Garantili Gelecek Hesabı

Garantili Gelecek Hesabı ile çocuğunuzun geleceği için birikim yapabilir ve Garantili Gelecek Sigortası ile onun eğitim hayatını güvence altına alabilirsiniz.

Garantili Gelecek Hesap açtırmak için size en yakın Garanti Şubesine gelebilir ve size hediye edilen * Akıllı Kumbara ile çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]Akıllı kumbara, kampanya kapsamında Garantili Gelecek Hesap açtıran müşterilere ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer 1 seneden önce Garantili Gelecek Hesap kapatılır ise  Akıllı Kumbara karşılığı olarak 54 TL’yi sizden tahsil etme hakkı bulunmaktadır.[/alert]

Garantili Gelecek Hesabı Özellikleri

Garantili Gelecek programı kapsamında Garantili Gelecek Hesap açtırarak, çocuğunuzun geleceği için bugünden küçük küçük biriktirmeye başlayabilirsiniz.

  • Aylık 100 TL ve üzeri birikim yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya vadesiz TL hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.
  • Hesabı kendi adınıza veya çocuğunuzun adına açtırabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olduğunda birikimi çekebilirsiniz.
  • Garantili Gelecek Hesabı’ndaki birikimleriniz, orta ve uzun vadede mevduatın üzerinde getiri sunmayı amaçlayan SMART Temkinli Fon ile değerlendirilmektedir.

Garantili Gelecek Sigortası

Garantili Gelecek Sigortası yaptırarak, çok avantajlı koşullarla çocuğunuzun eğitim hayatını, belirleyeceğiniz teminat tutarı ve süresince güvence altına alabilirsiniz. Böylelikle hayatın tersine akması durumunda, Garantili Gelecek Sigortası’nın vefat teminatı ile çocuğunuz eğitimine aralıksız ve aynı koşullarda devam eder.