Garantili Gelecek Hesabı

Garantili Gelecek Hesabı

Garantili Gelecek Hesabı ile çocuğunuzun geleceği için birikim yapabilir ve Garantili Gelecek Sigortası ile onun eğitim hayatını güvence altına alabilirsiniz.

Garantili Gelecek Hesap açtırmak için size en yakın Garanti Şubesine gelebilir ve size hediye edilen * Akıllı Kumbara ile çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.
Akıllı kumbara, kampanya kapsamında Garantili Gelecek Hesap açtıran müşterilere ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer 1 seneden önce Garantili Gelecek Hesap kapatılır ise  Akıllı Kumbara karşılığı olarak 54 TL’yi sizden tahsil etme hakkı bulunmaktadır.

Garantili Gelecek Hesabı Özellikleri

Garantili Gelecek programı kapsamında Garantili Gelecek Hesap açtırarak, çocuğunuzun geleceği için bugünden küçük küçük biriktirmeye başlayabilirsiniz.

  • Aylık 100 TL ve üzeri birikim yapabilirsiniz.
  • Kredi kartı veya vadesiz TL hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.
  • Hesabı kendi adınıza veya çocuğunuzun adına açtırabilirsiniz.
  • İhtiyacınız olduğunda birikimi çekebilirsiniz.
  • Garantili Gelecek Hesabı’ndaki birikimleriniz, orta ve uzun vadede mevduatın üzerinde getiri sunmayı amaçlayan SMART Temkinli Fon ile değerlendirilmektedir.

Garantili Gelecek Sigortası

Garantili Gelecek Sigortası yaptırarak, çok avantajlı koşullarla çocuğunuzun eğitim hayatını, belirleyeceğiniz teminat tutarı ve süresince güvence altına alabilirsiniz. Böylelikle hayatın tersine akması durumunda, Garantili Gelecek Sigortası’nın vefat teminatı ile çocuğunuz eğitimine aralıksız ve aynı koşullarda devam eder.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →