Garanti sabit faizli işyeri mortgage

Garanti sabit faizli işyeri mortgage

Garanti sabit faizli işyeri mortgage maksimum 120 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz, ödeme planınızı aylık eşit taksitler şeklinde belirleyebileceğiniz bir kredidir.

Garanti sabit faizli işyeri mortgage özellikler

  • Kredinin kullandırımı sırasında geçerli olan sabit faizli işyeri mortgage faizleri uygulanmaktadır.
  • Kredinin teminatına satın alınan işyerine ait ipotek alınması yeterli olmakla birlikte, bankanın gerekli görmesi durumunda kefil de talep edilebilir.
  • Satın alınacak işyerine ait ekspertiz değerinin %100 ‘üne kadar kredi kullandırılabilmektedir.
  • İşyerini yatırım amaçlı almakta iseniz sadece gerçek kişi olarak kredi başvurusu yapabilir ve TL cinsinden kullanabilirsiniz.
  • İşyerini kullanım amaçlı satın alıyorsanız (Tapuda gayrimenkul niteliğinin büro, işyeri veya ofis gibi ticari ve mesleki faaliyette bulunulması koşulu ile) hem gerçek kişi hem de tüzel kişi olarak kredi kullanabilir ve krediyi hem TL cinsinden hem de USD, EUR ve GBP para cinslerinden de kullanabilirsiniz. Kredi KKDF’den muaf olur.
KKDF ** 15%
BSMV *** 5%
Faiz Oranı (48 Ay) 1,36%
Faiz Oranı (60 Ay) 1,36%
Faiz Oranı (96 ay) 1,40%
Yıllık Maliyet Oranı 22,13%
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →