Garanti Kolay Birikim Hesabı

Garanti Kolay Birikim Hesabı

Garanti Kolay Birikim Hesabı ile istediğiniz zaman istediğiniz şekilde birikim yapabilir kendinize bir hedef koyarak motive olabilirsiniz.

Garanti Kolay Birikim Hesabı Özellikler

  • Kolay Birikim Hesabı ’nızda birikimlerinizi TL olarak aylık en az 75 TL olacak şekilde yapabilirsiniz.
  • Garanti Şubeleri, İnternet Bankacılığı ve ATM’lerden istediğiniz zaman en az 50 TL olmak üzere para yatırabilirsiniz.
  • Kolay Birikim hesabını isterseniz sıfır bakiyeli olarak da açtırabilirsiniz.
  • İhtiyaç olduğu bir anda hesabınızı kapatmadan da para çekebilirsiniz.
  • Kendi belirlediğiniz düzenli birikim tarihleri arasında, hesabınıza belirlediğiniz birikim tutarı kadar para yatırır ve hesabınızdan para çekmezseniz, ilgili birikim dönemi için elde ettiğiniz getiri üzerine ek faiz getirisi elde edersiniz.
  • Düzenli birikim tutarınızı, en az 75 TL alt limitinin altına düşmeyecek şekilde istediğiniz tutarda değiştirebilirsiniz.
  • Düzenli birikim tutarınızı yatırmadığınız dönemlerde hesabınız kapanmaz. Sadece ek faiz getirisi elde edemezsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →