Garanti Hediye Altın Gönderme

Garanti Hediye Altın Gönderme

Garanti Hediye Altın Gönderme hizmeti ile, sevdiklerinizin yanında olmasanız bile hediyenizi kolay ve ücretsiz olarak kendilerine gönderebilirsiniz.

Hediye altın göndermek için Garanti İnternet Bankacılığı üzerinden “Para Transferi” menüsü altındaki “Hediye Altın” adımını kullanabilirsiniz.

Hediye altın göndereceğiniz kişinin Garanti Bankası müşteri olması şart değildir. Kişinin adı soyadı ve cep telefonu bilgisini girerek kolaylıkla çeyrek, yarım ve tam altın gönderebilirsiniz.

Garanti Hediye Altın Gönderme Özellikleri

  • Kişinin hediye altın gönderebilmesi için hesabında yeterli altın olması gerekir.
  • Günlük 1.000 TL sına kadar gönderim yapılabilir.
  • Hediye altın gönderimi sırasında komisyon alınmaz.
  • Hediye altın kabul işlemleri İnternet Bankacılığı ve şubeler üzerinden yapılabilir.
  • Hediye altın kabul işleminin en geç 14 gün içinde yapılması gerekir.
  • Hediye altın kabul işleminin yapılması için alıcının vadesiz altın hesabı olması gerekmektedir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →