Garanti Altın Hediye Çeki

Garanti Altın Hediye Çeki

Garanti Altın Hediye Çeki ile özel günlerde sevdiklerinize altın hediye edebilir, altın günlerinde de güvenli bir şekilde altın toplayabilirsiniz.

Altın Hediye Çeki ile işçilik ücreti veya komisyon ödemez, sahte ya da düşük değerli altın alma riski ortadan kalkar altınları üzerinizde taşımadığınız için kaybolma ve çalınma riski de ortadan kalkmış olur.

Altın Hediye Çeki almak için en yakın Garanti Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

Garanti Altın Hediye Çeki Özellikler

  • Altın hediye çeki’nin düzenlenmesi için banka müşterisi olmanız gerekmez.
  • Altın hediye çekini elinde bulunduran kişi ücretsiz olarak altın hesabı açtırıp, karşılığını hesabında değerlendirebilir, dilerse sonra TL karşılığını alabilir.
  • Altın hediye çeki’nin 5 TL masrafı bulunmaktadır.
  • Altın hediye çeki’nin üzerinde isim yazılı olduğundan son derece güvenlidir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →