Futourist-Seyahat et, değerlendir ve kazan.

Futourist-Seyahat et, değerlendir ve kazan.

Futourist Platformu ‘nda, seyahat ettiğiniz süre boyunca gezdiğiniz yerler ve aldığınız hizmetler ile ilgili yorum yapar ve bunun karşılığı olarak da kullanıcıların verdiği oylarla Futourist Jetonları (FTR) kazanırsınız.Futourist nedir?

İncelemeler, internette yer alan en güvenilir ve yararlı kaynaklardan biridir. Bilinçli tüketiciler olarak gezdiğimiz yerlerden, kaldığımız otellere, gittiğimiz restoranlardan aldığımız kıyafetlere kadar her ürün ve hizmet ile ilgili mutlaka bir paylaşım yapar eğer varsa olumlu ya da olumsuz görüşlerimizi paylaşırız. Bunları yaparken de diğer kullanıcıların da ister istemez etkilemiş ve tercihlerini ne şekilde yapacakları konusunda bir derecede olsa yönlendirmiş oluruz. İşte bu tavsiye ve eleştiriler işletmeler için ayrıca önem taşır.

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre; tüketici harcamalarının yılda 31 milyar dolar civarı olmasının, çevrimiçi yayınlanan incelemelerden kaynaklandığı tahmin ediliyor.

İngiltere örneğinde de görüldüğü gibi böylesine büyük bir etkiye sahip olan inceleme yazılarınız ya da tavsiye ve eleştirileriniz için sizin herhangi bir kazancınız oluyor mu? Maalesef olmuyor öyle değil mi? İşte Futourist, kişilerin bir ürün ya da hizmeti önermesi karşılığında ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyor.

İçerik endüstrisinin 2019 yılına kadar 313 milyar doların üzerinde bir gelir elde etmesi bekleniyor !

Futourist hangi platformu kullanacak?

OpenHours‘u blok zincir protokolüne bağlayarak, yarışma ve token dağıtım hizmetleri sunulacak. Yani OpenHours yeni bir ürüne dönüşecek ve bunun yanında birçok özellik de platforma dahil edilecek. Futourist platformu resmi olarak 2018 yılının ikinci yarısından sonra aktif olacak.

Futourist’e kimler katılmalı?

  • Gezi ve inceleme yazıları yazanlar,
  • İnceleme yazılarını okuyup değerlendiren kişiler, f
  • Güçlü bir sosyal çevresi olup ve kaliteli içerikleri paylaşmayı sevenler,
  • Marka veya hizmetleri hakkında farkındalık yaratmak isteyen işletmeler.

Böylesine büyük ve rekabetçi olan bu sektöre yatırım yapmak ve Futourist (FTR) token alımı yapmak için öncelikle KYC Formu doldurmanız gerekmektedir. Müşteri doğrulamasının yapılması için KYC formunun mutlaka doldurulması gerekir.

Proje detaylarına Whitepaper linki üzerinden ulaşabilir, herhangi bir konuda soru sorma ihtiyacı duyarsanız da TelegramFacebookE-mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.