Finansbank Kredi Kartı Aidatları Nasıl Geri Alınır?

Finansbank Kredi Kartı aidatlarını almak için öncelikle Finansbank Müşteri Hizmetlerinden talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Bunun için 0 850 222 0 900 nolu numarayı arayarak, bu zamana kadar kullandığınız açık ve kapalı kredi kartlarına işleyen kredi kartı aidatlarının yer aldığı eksterelerin tarafınıza gönderilmesini talep etmeniz gerekmektedir.

Alınan talep sonrasında yaklaşık 2-7 gün içinde bildirmiş olduğunuz mail adresinize ilgili kredi kartı ekstreleri gönderilecektir.  Bu ekstreler ile Tüketici hakem heyetine başvurunuzu yaparak, Finansbank kredi kartı aidat iadesi talebinizi iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Finansbank Kredi Dosya Masraf makbuzları nasıl alınır? konusuna değinmiştik. İsterseniz müşteri hizmetlerine her iki talebinizi de aynı anda ileterek zamandan kazanabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →

Comments are closed.