Finansbank Kredi Dosya Masraf Makbuzları Nasıl Alınır?

Finansbank Kredi Dosya Masraf makbuzlarını almak için öncelikle Finansbank Müşteri Hizmetlerinden talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Bunun için 0 850 222 0 900 nolu numarayı arayarak, bu zamana kadar kullandığınız açık ve kapalı kredi dosyalarına ait masraf makbuzlarının size en yakın Finansbank şubesine gönderilmesini istemeniz yeterli.

Alınan talep sonrasında yaklaşık 1 hafta içinde bildirmiş olduğunuz cep telefonunuza bir sms gelecek ve bu sms sonrasında belirttiğiniz Finansbank şubesinden makbuzlarınızı alabileceksiniz. Alacağınız makbuzlarla birlikte bağlı olduğunuz Tüketici hakem heyetine başvurunuzu yaparak, Finansbank kredi dosya masraf iadesi talebinizi iletebilirsiniz.

NOT: Her ne kadar resmi başvuru süresinin bittiğine dair kesin bir açıklama olmasa da, yine de ben şansımı deneyeceğim. Zaten zamanımın çoğu, bu kurumlar arasında git-gel ile geçiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →