Egzersiz yaparken para kazanmak mümkün mü?

gym rewards ile egzersiz yaparken para kazanmak

Sizden; günlük rutinlerinizin üzerinden geçerek sağlığınıza ya da spora ne kadar zaman ayırabildiğinizi düşünmenizi istiyorum. Masa başı bir işte çalışan kaç kişi belirli aralıklarla da olsa yerinden kalkıp hareket etme özgürlüğüne sahip? ya da kaç kişi mola vermeye bile vakit bulamazken masasının çekmecesindeki atıştırmalıklarla kaçamak yapmakta? Peki ev hanımları… temizlik, yemek ve çocuk derken kendinize zaman ayıramıyorsunuz öyle değil mi? Aslında tüm bu soruların yanıtı belli…

Masa başında çalışan kişilerin büyük bir çoğunluğu iş yoğunluğu nedeniyle hareket etmeye vakit bulamaz ve maalesef ki bu kişiler işten eve geldiklerinde bile hemen oturup dinlenmek ister. Ev hanımları da, sorumlulukları haricinde kendilerine zaman yaratsalar bile sınırlı bütçelerle düzenli egzersiz yapabilecekleri spor salonlarına kayıt olamazlar.

Aslında yapılan araştırmalar; haftada 1-2 saat egzersiz veya spor yapmanın bile, sağlıklı bir yaşam için yeterli olduğunu göstermiştir. Peki; yoğun bir tempoya sahip olan bu kişileri egzersiz yapmaya nasıl teşvik edebiliriz?

İnsanları egzersiz yapmaya teşvik etmek kadar bu egzersizlerin düzenli yapılmalarını sağlamak da çok önemli. İşte tam bu noktada da GYM Rewards devreye giriyor? GYM Rewards projesi sayesinde insanlar hem düzenli egzersiz yapacak hem de yaptıkları egzersizler sayesinde para kazanacak…

Dilerseniz şimdide GYM Reward projesinin detaylarını inceleyelim…

GYM Rewards projesi, egzersiz yapmanız karşılığında GYM token kazanmanıza olanak tanıyan çözümlerden oluşmaktadır. Kazanacağınız GYM tokenların ticaretini PoE (Proof of Exercise) destekli blok zinciri teknolojisi aracılığıyla yapabileceksiniz.

GYM Rewards Token, Ethereum tabanlı ERC20 standardında bir token olsa da, uygulama Ethereum da yer almayan bazı özellikler Plata blok zinciri alt yapısı üzerinden kullanılacaktır.

Nedir bu özellikler?

 1. PoE (Egzersiz Kanıtı)
 2. Ücretsiz Sözleşme Gönderimleri
 3. Token işlem ücretleri, blockchain parasında değil token’in kendi cinsinde.

Egzersiz Kanıtı (POE)

POE(Proof of Exercise), konumunuzdaki sözleşmeleri koordine eden ve gerekli olan çalışma saatleri tamamlanınca da blok ödüllerini vermek için GYM app uygulaması üzerinden kalp atışlarınızı belirleyip işi kanıtlamanızı sağlayan akıllı sözleşme tabanlı bir ödül sistemidir.

Madenciliğin zorluğuna dayalı olarak kazanacağınız token farklılık gösterebilir. Tahmini olarak;

 • 10 dakika koşma: Dakika başına 0.1666667 GYM
 • 1 saat koşma: Saatte 10 GYM

gibi …

GYM’nin hedefi; sporculara egzersiz için ödeme yapmak, kazançlarını yönetmek ve egzersiz rutinlerini optimize etmek için de cüzdan sağlamak.

 • Kalp atışı hızı izleme
 • Egzersiz günlüğü
 • Cryptocurrency cüzdanı
 • Jetonlar ve Akıllı Sözleşmeler
 • Sosyal Ağ
 • Ödül referans özellikleri

Düzenli egzersiz yaparken kazanç sağlamanızı da sağlayacak olan GYM App uygulamasının Alpha Version ekran görüntüleri aşağıda yer almaktadır.

Problem nedir?

Birçok kişi spor salonuna gidecek zamana ve/veya motivasyona sahip olmayabilir.  Bazı kişiler ise hem kendilerini motive etmek hem de arkadaşlarıyla birlikte spor yapmak için spor salonlarına kayıt yaptırıyor ya da farklı alternatifler deniyor.

Akşamları iş çıkışında spor salonuna zorla gideriz. Ya çok yorgunuzdur, egzersiz sürelerini daha kısa tutarız ya da evde ayaklarımızı uzatıp dinlenmek daha cazip geldiğinden spor salonuna uğramadan direkt evimize geçeriz.

Yapılacak olan egzersizler sadece kas yapmanıza yardımcı olmaz aynı zamanda kan basıncını düzenler, kalbin daha sağlıklı çalışmasını sağlar, kemikleri güçlendirir ve tabi ki yağlanmayı önlediği için de formda kalmanızı sağlar. İşte tüm bu nedenlerden dolayı GYM, insanları motive ederek sağlıklı yaşama alıştırmak istiyor.

Çözüm nedir?

Geliştirilen GYM Rewards uygulaması sayesinde, hem spor salonlarında egzersiz yapacak hem de yaptığınız bu egzersizlerden dolayı GYM tokenlerı ile ödüllendirileceksiniz. Ne kadar çok egzersiz yaparsanız o kadar çok GYM token kazanacaksınız.  Dilerseniz GYM tokenlerı katılımcı spor salonlarında ya da kripto para borsalarında bozdurabilirsiniz.

GYM Rewards’ın spor salonlarında kullanımı;

 • Uygulamayı indirin,
 • Kalp atış hızı monitörünü ve uygulamayı başlatın.
 • Para kazanın.

GYM Rewards’ın spor etkinliklerinde kullanımı;

Spor etkinliği düzenleyerek etkinlik yöneticisi olun ve para kazanmaya başlayın. Nasıl mı?

 • GYM Rewards sitesine onaylanmak üzere etkinlik gönderin.
  • Etkinlik adını, yerini ve iletişim bilgilerinizi  events@gymrewards.io mail adresine gönderin.
 • Etkinlik sırasında GYM Rewards’ı tanıtın ve katılımcıların size verilen kare kod ile GYM app indirmelerini sağlayın.  Bu sayede tüm katılımcıların kazandığı kripto paralardan %0,5 kazanma imkanınız olacak.
 • Katılımcılar egzersiz yapmaya devam ettikçe siz de kazanmaya devam edeceksiniz.

GYM Rewards’ın çevrenizdeki spor salonlarında kullanımı;

Düzenli olarak gittiğiniz spor salonu eğer üye değilse kendi referansınız ile üye yapabilir ve tüm madencilik gelirlerinden siz de pay alabilirsiniz. Bunun için yine etkinlik yöneticisi olduğunuz zaman ki gibi;

 • GYM Rewards sitesine onaylanmak üzere spor salonu gönderin.
 • GYM Rewards’ı tanıtın ve size verilen kare kod ile katılımcıların uygulamayı indirmesini sağlayın. İsterseniz kare kodunuzun basılı olduğu bir tişört ile de bunu yapabilirsiniz. Daha hızlı ve merak uyandırıcı öyle değil mi?
 • Katılımcılar egzersiz yapmaya devam ettikçe para kazanmaya devam edecek ve tüm katılımcıların kazandığı kripto paralardan %0,5 kazanma imkanınız olacak.

Yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Neden GYM token satın almalısınız?

GYM Token, GYM Rewards Uygulamalarının ICO finansmanı ve fitness endüstrisi için yeni bir Blockchain Token’ın finansmanda kullanılacaktır.

 • GYM işlem ücretleri, ICO’nun kapanış anında token pazar payına göre ICO Yatırımcıları arasında dağıtılacaktır (QTR ödemesi başına)
 • GYM ICO Token Sahipleri, Plata GYM Token’leri için 1:1 oranında Ethereum GYM Token’i alacaktır.

GYM Token Satışı ve Dağılımı

ICO Temel Kuralları

GYM token almadan önce aşağıdaki kuralların üzerinden geçin. Böylece daha güvenli işlem yapmış olursunuz.

 • Günlük 10.000.000 GYM token satışa sunulacaktır.
 • Sadece https://gymrewards.io/ internet sitesi üzerinden token almalısınız. Bağlantınızın güvenli olduğuna ve adresin gymrewards.io/ olduğuna dikkat etmelisiniz.
 • Sosyal ağlar üzerinden gönderilen cüzdan adreslerine kesinlikle yatırım yapmayın.
 • ICO Token satışları belirli zamanlarda açık ve kapalı olacak ve sayaç bir sonraki açılış saatini gösterecektir.
 • Minimum 0.1 ETH maksimum 50 ETH yatırım yapabilirsiniz.

[alert type=”warning” icon-size=”hide-icon”]GYM tokenlarınızı myetherwallet cüzdanınızda görmek için https://gymrewards.io/ sitesinde yer alan Contract adresini ve decimals bilgisini eklemelisiniz. [/alert]

GYM Yol Haritası

GYM Rewards Ekibi

Sonuç olarak;

GYM Rewards, sağlıklı olabilmeniz için egzersiz yapmaya teşvik eden bir uygulama geliştiriyor. Bu uygulama sayesinde hem para kazanacak hem de düzenli egzersiz yapmak için kendinizi daha motive olmuş hissedeceksiniz.

Proje hakkındaki tüm detaylara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Website : https://gymrewards.io/
Whitepaper: https://files.acrobat.com/a/preview/8f3dbf7d-a966-429f-a9a7-8bb765907140
Telegram : https://t.me/gymrewards/
Facebook: https://www.facebook.com/gymrewards.io/
Twitter : https://twitter.com/GymRewards

Bounty : https://bountyhive.io/join/GymRewards
Bountyhive Kullanıcı ID: trhomeagent

“Egzersiz yaparken para kazanmak mümkün mü?” üzerine 3 yorum.

Yorumlar kapalı.