DenizBank Web’de Kredi Başvurusu

Nakit ihtiyaçlarınız için Denizbank Web’de Kredi Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Başvuru yapmak için, Denizbank müşteri olmanız gerekmiyor. Bu kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken, Denizbank internet sitesi üzerinden TC kimlik numaranızı ve cep telefonunu numaranızı kullanarak kredi başvurusunu yapmak.

DenizBank Web’de Kredi Başvuru Adımları

Denizbank internet sitesi üzerinden Web’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu bağlantısını takip ederek maximum 55.000 TL’ya kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekrandaki ilgili yerlere önce T.C kimlik numaranızı daha sonra kredi sonucunun gönderileceği cep telefonu numaranızı belirterek diğer adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Talep etmiş olduğunuz kredi limiti ve kredi notuna bağlı olarak cep telefonunuza gelen onay mesajı sonrasında size en yakın Denizbank Şubesine ve çalıştığınız şubedeki müşteri temsilcisine başvurmanız yeterlidir.

Yukarıdaki tabloda 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuş maliyetler görülmektedir. Bu tabloda da gördüğünüz gibi kredi tahsis ücreti kullanılan kredinin binde 5 ‘i oranında en az 50 TL olup, her vade için farklı faiz oranları geçerlidir.

Web’de Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra kredi limitinizin %0,5’i oranında Kredi Tahsis Ücreti alınmaktadır. Bu oran tüm vadeler için geçerli olup, BSMV hariç tutulmuştur. Ayrıca yine yaşa bağlı olarak her 1.000 TL için 3,8 TL tutarında Hayat Sigortası primi alınmaktadır. (Belirtilen prim tutarı 35 yaş için geçerli prim tutarıdır. Hayat sigortası primi 10.000 TL için; 12 ay vadede 33.42 TL, 24 ay vadede 63.62 TL ve 36 ay vadede 98.54 TL’dir.