Borç miktarından fazlasına e-haciz konulur mu?

Borç miktarından fazlasına e-haciz konulur mu? sorusunun yanıtı merak edenler için;

Banka hesabına konulan e-haciz borç miktarından fazla olabilmektedir. Eğer elektronik haciz ile ilgili resmi yazı geldiğinde hesaptaki bakiye borç bakiyesinden fazla ise tüm bakiyeye e-haciz uygulanacaktır. Bu konulan bloke sonrasında da hesabınızdaki fazlaya ilişkin tutarı da kullanamaz duruma düşebilirsiniz.

Bunun dışında;

E-haciz uygulanması sonrasında oluşan tüm masraflar mükellefin hesabından tahsil edilmektedir.  Ayrıca hesabınıza uygulanan blokaj sonrasında oluşan faiz kaybı devlet tarafından karşılanmamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →