Kategori: Bilgi

Borçluya tebligat yapılamadığı durumlarda e-haciz uygulanabiliyor mu?

Borçluya tebligat yapılamadığı durumlarda e-haciz uygulanabiliyor mu?

Borçluya tebligat yapılamadığı durumlarda e-haciz uygulanabiliyor mu? sorusuna ilgili kanun maddeleri ışığında yanıt verelim. Haciz işlemi 6183 Sayılı A.A.T.U.H.K ’nun 54/2 maddesine göre “Cebren Tahsil ve Şekilleri” başlığı altında sayılmış olup amme alacağının tahsilinde...