BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi ara ödeme, Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksit ödemesi, Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi erken kapama ücreti işlemleri nasıl yapılır?

BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini, şubeye gitmeden hızlı ve zahmetsiz bir şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz.

BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru

adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi onay süreci
Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

https://www.bankpozitif.com.tr üzerinden yapılan Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu, otomatik olarak değerlendirildiği için kesin sonucu hemen öğrenirsiniz.  Kredi onaylanır ise diğer süreçlerin doğru işlemesi için adres ve randevu saatini de belirlemeniz gerekir. Adresinize getirilen formları imzaladıktan sonra krediniz, istediğiniz bankadaki hesabınıza gönderilir.

BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi için gerekli belgeler

Talep edilmesi halinde Nüfus cüzdanı ve adres teyidi için herhangi bir fatura veya ikametgah belgesinin teslim edilmesi gerekebilir.

BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları

Faiz Oranları
6 ay 12 ay 24 ay 36 ay 48 ay
1,59% 1,59% 1,59% 1,59% 1,59%
Maliyet Oranları
Tutar Vade Taksit Tutarı Faiz Oranı Toplam Masraflar Toplam Geri Ödeme Yıllık Maliyet Oranı
3.000,00 TL 12 ay 282,08 TL 1,59% 0 TL 3.384,99 TL 25,4615%
10.000,00 TL 36 ay 386,56 TL 1,59% 0 TL 13.915,89 TL 25,4581%
50.000,00 TL 48 ay 1.599,73 TL 1,59% 0 TL 76.786,78 TL 25,4583%

BankPozitif Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksit ödemelerini herhangi bir bankadan EFT ile yapabilirsiniz. Bunun dışında taksit ödemelerini, anlaşmalı ödeme noktaları üzerinden de masrafsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.

BankPozitif anlaşmalı ödeme noktaları

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri ne zaman hesaba geçer?

  • Online PTT şubelerinden yapılan taksit ödemeleri 1 iş günü sonra saat 15:00’ten itibaren yansır. Ödemenizi taksidin son günü yapmış olsanız dahi, gecikme olmayacaktır.
  • Denizbank gişelerinden yapılan işlemler de ise aynı gün saat 17:30’da BankPozitif hesabınıza yansır.

[/alert]

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksitlerini vadesinden önce ödeyebilir miyim?

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi taksitlerini vadesini beklemeden de erkenden ödeyebilirsiniz. Hem bu sayede, vadesinden önce kapattığınız taksitler için erken ödeme gün sayısı kadar faiz indirimi alırsınız. Bunun için ek ücret de alınmamaktadır. Yalnız burada bilmeniz gereken bir nokta var… Hesabınızda yeterli miktarda para olsa bile, erken taksit ödeme işlemleri otomatik yapılmaz. Bu işlemi internet bankacılığı üzerinden siz yapmalısınız.[/alert]

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisi için ara ödeme yapabilir miyim?

  • Hesabınızda en az 3 taksit ya da daha fazla tutarda bakiyenin olması,
  • Ödenmemiş taksitin olmaması

kaydıyla, İnternet Bankacılığı üzerinde ” Kredi İşlemlerim ”- “Ara Ödeme” seçeneğini kullanarak erken ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemi sırasında isterseniz yeni ödeme planınızı görüntüleyebilir ve uygunsa onaylayabilirsiniz. Onay işlemi sonrasında ödeme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Eğer hesabınızda 3 taksit tutarının altında bakiye mevcut ise ancak vadesi gelmemiş 1 veya 2 taksidi “Taksit Ödemesi” seçeneğini kullanarak ödeyebilirsiniz.

[/alert]

[alert type=”info” icon-size=”hide-icon”]

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisini erken kapatırsam masraf öder miyim?

Adrese teslim masrafsız ihtiyaç kredisini istediğiniz zaman kapatabilir ve bunun için ek masraf ödemezsiniz. Krediyi kapatmaya karar verdiğiniz gün itibariyle güncel borç bakiyesini öğrenebilir ve ödemenizi İnternet Bankacılığı üzerinde ” Kredi İşlemlerim ”- ”Kredimi Kapat” menüsünden yapabilirsiniz.

Eğer erken kapama ödemesini PTT şubeleri üzerinden yapacaksanız, ödemenizin bir sonraki gün saat 15:00 dan sonra hesabınıza yansıyacağını unutmayın. Bu nedenle kapama bakiyesi öğrenirken parayı yatıracağınız güne kadar ki değil, bir sonraki iş gününe kadar ki kapama bakiyesini hesaplatın.

[/alert]