Anadolubank kredi kartı genel özellikler

Anadolubank Kredi Kartı

Anadolubank Kredi Kartı ‘nı tüm dünyada Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Çeşitleri

  • ANADOLUBANK WORLDCARD
  • ANADOLUBANK KREDİ KARTI (AİDATSIZ)
  • ANADOLUBANK SANAL WORLDCARD
  • EŞİT TAKSİTLİ NAKİT AVANS

Anadolubank Kredi Kartı Genel Özellikler

  • Otomatik ödeme talimatı vererek, kredi kartı ödemelerinizin vadesiz hesabınızdan düzenli olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yakınlarınıza, limitini sizin belirleyeceğiniz bir ek kart çıkartabilirsiniz.  Kredi kartınızın kullanım süresi 3 yıldır.  Yıllık Üyelik Ücretleri ekstre aracılığı ile tahsil edilmektedir. Kredi kartınız kayıp ve çalıntı risklerine karsı sigortalıdır.
  • Anadolubank Kredi Kartı ile yapacağınız her 5 TL alışveriş, Anadolubank ATM’lerinden çekeceğiniz her 5 TL nakit avans için 1 Anadolubank Worldpuanı, ve otomatik ödeme talimatı ile yapacağınız her 5 TL ödeme işlemi size 2 Worldpuan karşılığı TL kazandıracaktır. (Her 1 Worldpuan 0,005 TL’ye eşittir.)

İnternette güvenli alısveriş imkanı sağlayan Anadolubank Sanal Kredi Kartı‘na, Internet Şubemiz aracılığı ile istediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Yurtiçinde Anadolubank’ın da dahil olduğu Ortak Nokta* ATM’lerinden faydalanabilir, yurtdışında da Cirrus ve Plus amblemi gördüğünüz ATM’lerden o ülkenin para cinsi ile nakit avans çekebilirsiniz.

Ortak Nokta Bankaları: Anadolubank, Abank, Albaraka Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası, Bank Asya , Millenium Bank, Citibank, Denizbank, Finansbank, HSBC, ING Bank, Şekerbank, TEB, Eurobank Tekfen A.Ş, Tekstilbank, Kuveyt Turk, Turkland Bank, Halkbank

Anadolubank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatı

ASIL KART

YILLIK ÜYELİK ÜCRETİ

EK KART

YILLIK ÜYELİK ÜCRETİ

Classic Worldcard

66 TL 33 TL

Gold Worldcard82 TL

38 TL

Platinum Worldcard

93 TL

44 TL

Business Worldcard

80 TL

 

Anadolubank Kredi Kartı Faiz Oranı ve Örnek Hesaplama

Asgari tutarın (toplam borcun %20’si) ödenmesi durumunda;
TÜM KARTLAR İÇİN: (Business kart hariç)

Alışveriş Tutarı= 1.000 TL

Asgari Ödeme Tutarı % 20 =  200TL

Ödenen Tutar = 200 TL

Kalan Hesap Bakiyesi: 800 TL

Faiz Uygulanan Gün Sayısı : 30 gün

Ekstre Borcu için  faiz oranı: % 1.84

Hesaplanan Kredilendirme faizi:

(800) X (30) X ( 1.84 ) / ( 3000 ) = 14.72

BUSINESS KREDI KARTI:

Alışveriş Tutarı= 1.000 TL

Asgari Ödeme Tutarı % 25 =250 TL

Ödenen Tutar = 250 TL

Kalan Hesap Bakiyesi: 750 TL

Faiz Uygulanan Gün Sayısı : 30 gün

Ekstre Borcu için faiz oranı: % 1.84

Hesaplanan Kredilendirme faizi:

(750) X (30) X ( 1.84 ) / ( 3000 ) = 13.80

Anadolubank Kredi Kartı Nakit Çekim Faiz Oranı

Anadolubank kredi kartı nakit çekim faiz oranı: %1.84 olup, bu orana vergi ve fon dahil değildir. Nakit çekim faizi; nakit çektiğiniz günden itibaren günlük bakiye üzerinden ödeme yaptığınız güne kadar işlemeye devam eder.

Anadolubank Kredi Kartı Gecikme Faiz Oranı

Anadolubank kredi kartı gecikme faiz oranı: %2.34 olup, hesap ekstresinde belirtilmiş olan asgari tutarın tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda, asgariden kalan tutar üzerinden TCMB’nın belirlemiş olduğu azami gecikme faiz oranını da geçmeyecek şekilde banka tarafından belirlenmiş olan gecikme faizi oranından hesaplanır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →