Akbank’ta Bütçenize Uygun Ihtiyaç Kredisi

Akbank'ta Bütçenize Uygun Ihtiyaç Kredisi

Akbank’ta Bütçenize Uygun Ihtiyaç Kredisi ile tüm isteklerinizi kolayca karşılayabilir ve ödeme planınızı ödeme gücünüze göre belirleyebilirsiniz.

Detaylar
Kampanya İsmi: DIREKT KREDI
Açıklama: DIREKT KREDI
Kampanya Başlangıç Tarihi: 05.12.2014
Kampanya Bitiş Tarihi: 31.12.2025
Minimum Vade: 1  Ay
Maksimum Vade: 48  Ay
Minimum Kredi Tutarı: 1.000,00  TL
Maksimum Kredi Tutarı: 20.000,00  TL
Maksimum Masraf: 100,00  TL
BSMV: % 5
KKDF: % 15
Faiz Tablosu
Minimum Vade Maksimum Vade Faiz Oranı
1 Ay 6 Ay % 1,41
7 Ay 12 Ay % 1,41
13 Ay 18 Ay % 1,41
19 Ay 24 Ay % 1,41
25 Ay 36 Ay % 1,41
37 Ay 48 Ay % 1,41

Akbank’ta Bütçenize Uygun Ihtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank Direkt Kredi

Akbank Direkt Kredi ile hızlı bir şekilde belgesiz imzasız olarak web’ten kredi kullanamanız mümkün. Şubeye gitmeden direkt kredi başvurusu yapabilir ve kredi onaylandığı zaman kredi tutarını hesabınızdan hemen çekebilirsiniz.

Web Kredi

Akbank müşteri olmasanız bile Web Kredi​ başvurusu yapabilir ve sonucunu anında cep telefonunuzdan öğrenebilirsiniz.

Kredi Ekspres Hattı

Kredi Ekspres Hattı üzerinden bütçenize uygun ihtiyaç kredisi için kredi uzmanları sizi arayıp, güncel kampanyalar hakkında bilgi versin ve bütçenize en uygun kredi seçeneklerini değerlendirmeniz sağlansın.

Kredi başvurularını;

 • Akbank Direkt İnternet
 • Akbank Şubeleri
 • SMS: ” Kredi  T.C kimlik no” (Kredi 123456789874 gibi) yazıp 4425’e göndermeniz gerekir. SMS Kredi ile en fazla 36 ay vadeye kadar 20.000 TL talep edilebilir.
 • ATM

üzeriden yapabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi başvurum kaç günde onaylanır, kaç günde kredi kullanabilirim?

Kredi başvurunuz, şubeniz tarafından değerlendirilir ve gerekli belgelerin eksiksiz tamamlanmasının ardından maksimum 2 iş günü içinde cevap verilir. İpotekli Ev Geliştirme Kredisi ve İpotekli İhtiyaç Kredisinde teminat olarak gayrimenkul alınması durumunda, onaylanan kredinin kullanımı için ise ilgili gayrimenkule ekspertiz yaptırılması ve ipotek konulması süreleri söz konusudur. Ekspertiz sonuçları, başvuru tarihinden itibaren maksimum 3 iş günü içinde gelmektedir. Ekspertiz başvurusu sizin adınıza şubelerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kredi taksidimin ödemelerini nasıl yapabilirim?

Aylık kredi taksit ödemelerinizi, kredinize bağlı hesaba tüm Akbank ATM’lerinden yatırabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise kredinize bağlı bir hesap tanımlatabilir ve taksit tutarınızı her ay bu hesaba yatırabilirsiniz. Banka kredi taksitinizi otomatik olarak bu hesaptan çeker. 

İhtiyaç Kredisi kullandırımında istenen belgeler nelerdir?

 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi
 • Son döneme ait su/elektrik/doğalgaz/telefon faturası veya ikametgah belgesi (Faturalar kişinin kendi adına düzenlenmiş olmalıdır)
 • Gelir durumunu gösterir belge
  • Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
  • Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
  • Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  • Gayrimenkul Geliri ​Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
  • Emekliler: Hesap cüzdanı
  • Gayrimenkul ipoteği alınması durumunda tapu belgesi
 • Eğitim kredisi başvurusu durumunda, okulun banka hesabının yer aldığı fatura. (Yurtdışı eğitimlerde diğer belgelere ek olarak; Okula kabul belgesi (acceptance) ve Öğrenci vizesi (alınmışsa)
Cep Kredi veya Web Kredi’den başvurunuz onaylandı ise, kimlik ve gelir belgenizle kredinizi kullanabilirsiniz. Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →