ABank’tan Ayda 145 TL’ye 5.000 TL’lık Bahar Kredisi

Abank Bahar Kredisi

ABank’tan ayda 145 TL’ye 48 ay vadeli 5.000 TL’lık bahar kredisi kullanabilirsiniz. Bahar kredisine uygulanan faiz oranı %1.20 olup, ABank Dijital üzerinden veya ABank şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

ABank Bahar Kredisinin Özellikleri

  • Vade 3-48 ay olup, TL olarak kullandırılır.
  • Kredi teminatsız olarak kullandırılır ancak değerlendirme sonucuna bağlı olarak kefil istenebilmektedir.
  • Kredi kullanımı sırasında %15 KKDF ve %5 BSMV alınmakta olup, hayat sigortası yapılır. Sigorta tutarı yaş, cinsiyet ve kredi tutarına göre değişmektedir.

ABank Bahar Kredisi İçin İstenen Evraklar

Kredi başvurusu sırasında aşağıda belirtilen evrakların getirilmesi gerekmektedir.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Adres Teyit Edici Belge (Son 3 aya ait fatura, ekstre veya ikametgah vs.)
  • Gelir Belgesi (maaş bordrosu, kira kontratı vb.)

Abank Bahar Kredisi Maliyet Tablosu

* Diğer Masraflar Yıllık Kredili Hayat Sigortasından oluşmakta olup Hayat Sigortası primi, kredi tutarı, vade, faiz, çalışma şekli, yaş ve cinsiyete göre değişiklik göstermektedir. Sigorta primi 35 yaş baz alınarak hesaplanmıştır.

** Hesaplanan Aylık / Yıllık maliyet oranına sigorta tutarı ve vergiler dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*** Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

About kreditor

Merhaba, Eski bankacıyım. 2017 yılı sonuna kadar bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili makaleler paylaşıyordum. Fakat 2017 Ocak itibariyle takibe başladığım kripto piyasası, alternatif kripto paralar, coin borsaları, airdrop ve bounty kampanyalarının getiri ve götürülerini de keşfettikten sonra hem tecrübelerimi, hem de belki hep birlikte kazanırız dediğim airdrop ve bounty kampanyalarını sizlerle paylaşacağım. Belki siz de beni desteklemek istersiniz diye ERC20 uyumlu 0x1e956dAF5f4bA2e2B772265C41aE728D32a22F5d cüzdanımı da burada belirtiyorum. Benimle site üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

View all posts by kreditor →